Nils Polska

Oferta dla sektora leśnictwo

Z jednej strony są duże międzynarodowe koncerny, które są notowane na giełdzie, z drugiej strony są małe firmy.
My nie należymy do żadnej z tych grup: jesteśmy jednocześnie niezależni i wielcy. Jesteśmy wystarczająco wielcy, aby móc wysłuchać każdego, ale jednocześnie wystarczająco duzi i zorganizowani, aby zaoferować to, co najlepsze tym, którzy chcą mieć tylko to, co najlepsze.

katalog
Zobacz katalog Leśnictwo
Nils Polska|Leśnictwo
Zobacz katalog Leśnictwo
katalog spraye
Zobacz katalog Spray'e
Nils Polska|Leśnictwo
Zobacz katalog Spray'e

REDUKCJA KOSZTÓW OPERACYJNYCH

Jeśli chodzi o zarządzanie kosztami, wybór właściwych środków smarnych robi różnicę. Oferujemy naszym klientom wyspecjalizowany zespół ds. rolnictwa i leśnictwa, który określa najbardziej odpowiednie produkty dla każdego zastosowania, zmniejszając ilość potrzebnego środka smarnego, jednocześnie przedłużając żywotność maszyn i narzędzi. Wydłużamy okresy smarowania i racjonalizujemy liczbę używanych produktów, co prowadzi również do optymalizacji magazynowania.

GWARANCJA NIEZAWODNOŚCI I WYDAJNOŚCI

Nasi klienci chcą niezawodności i maksymalnej trwałości swoich maszyn i systemów, unikając niespodziewanych napraw i problemów z przestojami lub co gorsza, awarii maszyny podczas zbiorów. Dzięki profesjonalnym poradom doświadczonych techników i wsparciu technologicznemu naszego laboratorium w zakresie analiz i usług diagnostyki predykcyjnej, środki smarne NILS obiecują optymalną wydajność i ochronę przed zużyciem.

W TROSCE O ŚRODOWISKO

Zrównoważony rozwój i ekologia są podstawowymi zasadami w badaniach prowadzonych przez NILS. Oferujemy szeroką gamę wysokowydajnych, zrównoważonych i biodegradowalnych środków smarnych, które dzięki swojej jakości oferują zwiększoną oszczędność w stosunku do zużytych ilości, gwarantując jednocześnie wysoką wydajność maszyn i poszanowanie środowiska.

Nils Polska|Leśnictwo
Nils Polska|Leśnictwo
Nils Polska|Leśnictwo
Korzystając z tej strony zgadasz się na wykorzystywanie i przetwarzanie danych w postaci ciasteczek. Więcej informacji na temat przetwarzanych danych znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności oraz obowiązku informacyjnym RODO.