Nils Polska

Oferta dla sektora przemysłu spożywczego

Dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego opracowaliśmy innowacyjną gamę środków smarnych przeznaczonych do kontaktu z żywnością, które dodatkowo zwiększają niezawodność maszyn, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo w przypadku przypadkowego kontaktu z gotowym produktem. Dzięki szerokiemu wyborowi ponad 100 produktów sformułowanych zgodnie z najnowszymi i najbardziej rygorystycznymi normami branżowymi, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najlepszy produkt do każdego zastosowania.

Zobacz katalog Przemysł Spożywczy
Zobacz katalog Przemysł Spożywczy
katalog spraye
Zobacz katalog Spray'e
Zobacz katalog Spray'e

REDUKCJA KOSZTÓW OPERACYJNYCH

Jeśli chodzi o zarządzanie kosztami, wybór właściwych środków smarnych robi różnicę. Oferujemy naszym klientom wyspecjalizowany zespół ds. rolnictwa i leśnictwa, który określa najbardziej odpowiednie produkty dla każdego zastosowania, zmniejszając ilość potrzebnego środka smarnego, jednocześnie przedłużając żywotność maszyn i narzędzi. Wydłużamy okresy smarowania i racjonalizujemy liczbę używanych produktów, co prowadzi również do optymalizacji magazynowania.

GWARANCJA NIEZAWODNOŚCI I WYDAJNOŚCI

Nasi klienci chcą niezawodności i maksymalnej trwałości swoich maszyn i systemów, unikając niespodziewanych napraw i problemów z przestojami lub co gorsza, awarii maszyny podczas zbiorów. Dzięki profesjonalnym poradom doświadczonych techników i wsparciu technologicznemu naszego laboratorium w zakresie analiz i usług diagnostyki predykcyjnej, środki smarne NILS obiecują optymalną wydajność i ochronę przed zużyciem.

W TROSCE O ŚRODOWISKO

Zrównoważony rozwój i ekologia są podstawowymi zasadami w badaniach prowadzonych przez NILS. Oferujemy szeroką gamę wysokowydajnych, zrównoważonych i biodegradowalnych środków smarnych, które dzięki swojej jakości oferują zwiększoną oszczędność w stosunku do zużytych ilości, gwarantując jednocześnie wysoką wydajność maszyn i poszanowanie środowiska.